Umělecké kovářství - Václav Holer


Steel Dream - Václav Holer / umělecké kovářství

Naše služby

Zakázková výroba: spočívá v realizaci vašeho projektu. Zpracujeme váš návrh popřípadě poskytneme i designové a technické poradenství. Máte-li v myšlenkách touhu po specifickém výrobku, který nemůžete nikde sehnat. Stačí jen vzít tužku, papír a se základním popisem a mírami nám váš náčrt zaslat. A my vám požadovaný předmět zhotovíme.

Klasické práce kovářské:

dnes tvoří jen malý zlomek z náplně naší činnosti. Jedná se o renovace nástrojů zejména seker, motyk, truhlářských a zednických nástrojů, ale i dílů pro zemědělství, vytahování a ostření "želek", pluhů, hřebů, bran atd. Vyrobíme vám i různé sochory, páčidla, vytahováky hřebíků apod.

Designové poradenství:

renovujete objekt s historickým nádechem? A nevíte jak do interiéru správně zakomponovat například mříže? Od toho tu jsme my. Podle historického slohu vaší nemovitosti vám zhotovíme nákresy a rysy dekoračních-účelových objektů od dveřního kování přes doplňky baru k mřížím a zábradlím konče. V rámci jednání poskytneme i odborné poradenství.

Renovace a opravy:

jedná se o službu, kdy starým a zašlým věcem vracíme novost. Lidem se mládí vrátit nedá, ale výrobkům z kovu ano. Rozpadají se vám 200 let stará vrata? Teče rez z kdysi nádherného secesního plotu? Vrátíme mu mládí a lesk doby kdy vznikl.

Všechny naše výrobky jsou ručně kované dle historických postupů.

Kromě osobního odběru přímo v naší provozovně, nabízíme i možnost zaslání výrobků na dobírku.

KONTAKT

Václav Holer
Umělecké kovářství - Steel Dream
Nepřevázka 83
Mladá Boleslav 293 01

IČ: 66070597
GSM: +420 736 462 092
E-mail: info@steeldream.cz
WWW: www.steeldream.cz

NÁHODNÁ UKÁZKA NAŠÍ PRÁCE

náhodná ukázka naší práce

© Steel Dream - umělecké kovářství

Realizace: Bogobanga - design | internetová řešení | reklama